zielonedomy.com.pl

Portal nieruchomości

aranżacja salonu
Wnętrza

Szklany stolik – świetny dodatek do aranżacji salonu

Szkło to piękny, ale też kruchy i delikatny materiał. Na wykonane z niego elementy trzeba stale uważać, bo z łatwością można je stłuc lub ukruszyć. Z tego właśnie powodu stoliki szklane nie są zbyt chętnie kupowane, bo te wykonane z klasycznego drewna zdają się być trwalsze i solidniejsze. Trochę prawdy w tym jest, ale jednak wokół szkła wykreowało się również mnóstwo mitów. Dziś natomiast producenci potrafią zadbać o jego jakość. Stoliki do salonów wykonują natomiast ze szkła hartowanego, a jest spora różnica pomiędzy tym typem materiału a zwykłym szkłem. Może szklany stolik to coś czego brakuje w twoim salonie?

Szklany stolik - świetny dodatek do aranżacji salonu

Aranżacja salonu

A dzięki przeszklonym taflom każda aranżacja salonu nabierze niesamowitego wdzięku. Tego rodzaju meble i dodatki, zawierające widoczne elementy szkła, uchodzą za synonim elegancji i luksusu. Prezentują się bogato, ale zarazem nie są przesadzone. Stoliki szklane bywają bardzo proste w swojej formie, ponieważ dla nich wystarczającym elementem dekoracyjnym jest ich materiał. A nie musi być on wcale przezroczysty. Krztę awangardy zapewni bowiem stolik wyposażony w barwione szkło, które przyjmie delikatny odcień soczystej żółci bądź pomarańczy. Takie mocne dodatki idealnie pasują do wnętrz minimalistycznych oraz nowoczesnych. Potrafią przejąć rolę nawet głównej dekoracji. Cała reszta elementów schodzi na dalszy plan, a to szklany stolik zaczyna się uwidaczniać i kieruje uwagę wszystkich na siebie.

Szklany stolik

Szklany stolik zawsze w modzie

Nowoczesna aranżacja salonu może powstać z rzeczy prostych, które w tej swojej prostocie ukryją piękny i nowoczesny wizerunek. Czasami mniej znaczy więcej.

podkwadratem.pl