zielonedomy.com.pl

Portal nieruchomości

Gdzie będą pasować dzielone obrazy
Dom

Gdzie będą pasować dzielone obrazy?

Obrazy to dodatek do wnętrza, który wygląda bardzo efektownie i nietuzinkowo w pomieszczeniu. W niecodzienny sposób produkt ten podkreśla charakter wnętrza, w jakim się znajduje. Dodatkowo pięknie zdobi ścianę. Przekonaj się, że nowoczesnym i oryginalnym sposobem na ozdobienie ściany będą obrazy dzielone!

Designerskie obrazy kilkuczęściowe w twoim domu

Obrazy kilkuczęściowe stanowią wyjątkową i piękną ozdobę ściany. To nowoczesny produkt, który świetnie wpisuje się w najnowsze trendy wnętrzarskie. W większości przypadków są to obrazy na płótnie, które składają się z trzech, pięciu lub siedmiu części. Bez względu na wybór modelu, każdy zestaw tworzy wspólną całość. Warto także zauważyć, że obrazy dzielone bywają zdjęciem podzielonym na kilka części. Dzięki czemu gotowy produkt wygląda zjawiskowo, zwłaszcza gdy zostanie dobrze wkomponowany w pomieszczeniu.

Piękne obrazy dzielone przedstawiają liczne ilustracje, dzięki czemu każdy bez problemu znajdzie odpowiednią propozycję dla siebie. Wśród tych obrazów należy wymienić między innymi: pejzaże, abstrakcję, widoki miast, roślinność, zwierzęta, wzory geometryczne i wiele więcej. Dwuczęściowy dyptyk, trzyczęściowy tryptyk, czteroczęściowy kwadryptyk lub pięcioczęściowy pentaptyk – przekonaj się, w jakim pomieszczeniu warto wykorzystać ten produkt!

Obrazy dzielone – gdzie można je powiesić?

Obrazy dzielone to produkt, który przede wszystkim warto powiesić w pokoju dziennym lub sypialni. Doskonale sprawdzi się również w gabinecie lub biurze. Ciekawym miejscem może okazać się także przedpokój, gdzie warto wykorzystać przedmioty neutralne. Obrazy kilkuczęściowe obejmują bardzo bogaty i zróżnicowany wybór modeli, które można dopasować do stylu wnętrza, charakteru oraz indywidualnych potrzeb. Dlatego warto wybrać ten produkt do swojego wnętrza.

Bez wątpienia obrazy dzielone to wyjątkowa propozycja, która nadaje pomieszczeniom osobistego charakteru i doskonale podkreśla osobowość właściciela. W zależności od wyboru modelu, obraz może rozświetlić wnętrze pomieszczenia lub wprowadzić ciekawy akcent kolorystyczny. Obrazy przedstawiające pejzaże, miasta lub mosty świetnie powiększają pomieszczenie. Produkt ten obejmuje gotowe zdjęcia, jednak można wykorzystać także własne. Obraz wykonany z użyciem zdjęcia wykonanego na sesji ciążowej, noworodkowej, narzeczeńskiej, ślubnej lub rodzinnej. To doskonały pomysł na wyjątkową pamiątkę, którą można w szybki i prosty sposób zawiesić w wybranym miejscu. Sięgnij po niebanalną ozdobę ściany, mianowicie obrazy dzielone!